Шпинатний коктейль

Шпинатний коктейль

Шпинатний коктейль –смачно, просто та корисно!

Шпинатний коктейль – освіжаючий напій, який не тільки гарно виглядає, а й містить у собі мікс вітамінів та корисних речовин! 

А його колір – мене просто чарує, як весна: насичений, з гарними емоціями та враженням!

Якщо ж ваші діти не дуже люблять шпинат, то цей коктейль вони вип’ють із задоволенням! Завдяки морозиву він має хороший смак, а інші інгредієнти додають безліч вітамінів!

Готується цей коктейль просто і легко! Не потрібно мати особливих знань у області кулінарії! Головне, щоб під рукою був блендер )))

Інгредієнти:

  • 200г морозива
  • 0.5скл. молока
  • 1 банан
  • 1 яблуко
  • 1пучок шпинату

Отже, готуємо:
Спершу помиємо шпинат та осушимо його паперовими рушником. Для зручності подрібнюємо листочки шпинату. Можна використати заморожений шпинат, тоді – просто розморожуємо. 

Беремо високу ємність, збиваємо у ній блендером шпинат. Додаємо яблуко порізане на тоненькі дольки – збиваємо. Додаємо банан – знову збиваємо, потім додаємо морозиво та молоко. Все збиваємо до однорідної маси. 

Наливаємо шпинатний коктейль у склянки та прикрашаємо скибкою лимона або яблука.

Насолоджуйтеся приємним смаком, гарними кольором та безліччю отриманих вітамінів!!!

Вихід: 2-3 порції.

Примітки: спробуйте і ви будете готувати його часто!!!!

Про шпинат:

Шпинат – цікавий весняний продукт! Скільки корисного у собі він містить!!! Шпинат бере участь у творенні в організмі достатньої кількості гемоглобіну, він містить лютеїн, що захищає нервову систему людини! У шпинаті є вітамін Е, багато вітамінів групи В, вітамін К та йод, який відіграє важливу роль у організмі людини. Тому якщо Вам не байдуже ваше здоров’я, то обов’язково включіть цей продукт у свій раціон!

 

Покроковий відео-рецепт приготування зеленого коктейлю:

 

Страви із шпинатом: Куряче філе з шпинатом та сиром!